Voorbeschouwing Eemdijk 4 – VOP 4 (06-09-2014)

eemdijk4
Wie had dat toch ooit gedacht? Ein-de-lijk na al die jaren een gepaste waardering, respect, de eer van onze clubbie. We zijn ein-de-lijk Eemdijk 4 geworden. Na al die jaren toewijding aan onze club, blijven strijden voor het enige wat telt….  namelijk het enige teamnummer krijgen wat rijmt op bier. Eemdijk 4 bier tegen VOP 4 bier. Het gaat wat worden aanstaande zaterdag…. onze eerste wedstrijd na een lange zomerstop.

Voppievoppievoppie vier… VOP blijkt maar niet uit ons systeem te komen. Het is een eeuwige ‘nemesis’ waar we gewoon niet van af komen. De teams bij VOP wisselen net zo vaak van nummer als wij, dus de vijand leren kennen doen we niet. Maar zij doen dat juist wel. Zij hebben 1 wapen wat wij missen; kennis. Kennis wat blijft, kennis wat ontwikkelt, kennis in de vorm van een coach. Coach Hayes…. als zij coach Hayes hebben dan staan ze al met 2-0 voor. Want dan weten zij welke naam zij het hardst moeten schreeuwen om aan te pakken wanneer wij de bal hebben. Mijn prognose zal dan ook het volgende zijn: Wanneer coach Hayes langs de lijn staat, zal het naast gezellig zijn ook een puntenloos dagje worden.

Wedstrijd begint om 12:30 uur. Aanwezig om 11:30 uur. Opstelling volgt in de Whatsappgroep. Tot dan.

Geef een reactie