BFV Toernooi 2009 Speelschema

BFV Toernooi 2009 Speelschema

Het wedstrijd-speelschema voor het BFV Toernooi 2009 is bekend. 19 Juni is de aanvang van het toernooi, en FC RidíCULO mag die dag ook gelijk schitteren. >>

Vrijdag
   
19
Juni
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
E
Viva la Cerveza
Lachu m/d Mannuh
18.45 uur
E
Cafe de Slok
Vincitori
 
19.00 uur
F
Het Monsterteam
I Love Techniek
19.15 uur
F
BZN
 
FC RidíCULO
19.30 uur
E
Lachu m/d Mannuh
Cafe de Slok
19.45 uur
E
Vincitori
 
Viva la Cerveza
20.00 uur
F
I Love Techniek
BZN
 
20.15 uur
F
FC RidíCULO
Het Monsterteam
20.30 uur
E
Vincitori
 
Lachu m/d Mannuh
20.45 uur
E
Viva la Cerveza
Cafe de Slok
21.00 uur
F
FC RidíCULO
I Love Techniek
21.15 uur
F
Het Monsterteam
BZN
 
21.30 uur
F
Equipo Ideal
Fc Vullis
 
21.45 uur
F
The Masters
Hubun
 
22.00 uur
F
Fc Vullis
 
De Rode Duivels
22.15 uur
F
Hubun
 
Equipo Ideal
22.30 uur
F
Fc Vullis
 
The Masters
22.45 uur
F
De Rode Duivels
Hubun
 

Maandag     22 Juni  
Aanvang P Team   Team  
           
18.30 uur D Het Vonnis Krêk-Pâs  
18.45 uur D Go Ahead Up-So Plankies  
19.00 uur E De Kraplap Tottenham Hutspot
19.15 uur E De Postkamer Ananas Salami
19.30 uur D Krêk-Pâs   Go Ahead Up-So
19.45 uur D Plankies   Het Vonnis
20.00 uur E Tottenham Hutspot Maritimo  
20.15 uur E Ananas Salami De Kraplap
20.30 uur D Plankies   Krêk-Pâs  
20.45 uur D Het Vonnis Go Ahead Up-So
21.00 uur E Tottenham Hutspot De Postkamer
21.15 uur E Maritimo   Ananas Salami
21.30 uur D Rood Witte Narren Royal Flush
21.45 uur D Amigos p. Siempre Mop  
22.00 uur D Royal Flush Satyriasis  
22.15 uur D Mop   Rood Witte Narren
22.30 uur D Royal Flush Amigos p. Siempre
22.45 uur D Satyriasis   Mop  
           
Dinsdag     23 Juni  
Aanvang P Team   Team  
           
18.30 uur C Vuck   Cleanmachine
18.45 uur C La Koutalafari De Sjoffelaars
19.00 uur C Cleanmachine De Diekers
19.15 uur C De Sjoffelaars Vuck  
19.30 uur C Cleanmachine La Koutalafari
19.45 uur C De Diekers De Sjoffelaars
20.00 uur C As w'moar sjik hen The Dreamers
20.15 uur C The Pancakes Rossa Nero
20.30 uur B Real Papstip De Sjele Makrelen
20.45 uur B De Kajuit   Die Manschaft
21.00 uur C The Dreamers The Pancakes
21.15 uur C Rossa Nero As w'moar sjik hen
21.30 uur B De Sjele Makrelen De Kajuit  
21.45 uur B Die Manschaft Real Papstip
22.00 uur C Rossa Nero The Dreamers
22.15 uur C As w'moar sjik hen The Pancakes
22.30 uur B Die Manschaft De Sjele Makrelen
22.45 uur B Real Papstip De Kajuit  

Woensdag
 
24
Juni
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
A
Atletico de Piep
Lentink
 
18.45 uur
A
Haags Kwartiertje
Hopeloos
 
19.00 uur
B
Cinzano
 
Licht an Licht uut
19.15 uur
B
Wanna Have
De Canaries
19.30 uur
A
Lentink
 
Haags Kwartiertje
19.45 uur
A
Hopeloos
 
Atletico de Piep
20.00 uur
B
Licht an Licht uut
Real Cachondo
20.15 uur
B
De Canaries
Cinzano
 
20.30 uur
A
Hopeloos
 
Lentink
 
20.45 uur
A
Atletico de Piep
Haags Kwartiertje
21.00 uur
B
Licht an Licht uut
Wanna Have
21.15 uur
B
Real Cachondo
De Canaries
21.30 uur
A
Kama Sutra
Schaap & van Dijk
21.45 uur
A
Keurknakkers
The Lucky Bastards
22.00 uur
A
Schaap & van Dijk
Bafana Bafana
22.15 uur
A
The Lucky Bastards
Kama Sutra
22.30 uur
A
Schaap & van Dijk
Keurknakkers
22.45 uur
A
Bafana Bafana
The Lucky Bastards
           
Donderdag
 
25
Juni
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
D
Rood Witte Narren
Amigos p. Siempre
18.45 uur
D
Satyriasis
 
Het Vonnis
19.00 uur
E
De Kraplap
De Postkamer
19.15 uur
E
Maritimo
 
Viva la Cerveza
19.30 uur
D
Satyriasis
 
Rood Witte Narren
19.45 uur
D
Het Vonnis
Amigos p. Siempre
20.00 uur
E
Maritimo
 
De Kraplap
20.15 uur
E
Viva la Cerveza
De Postkamer
20.30 uur
D
Rood Witte Narren
Het Vonnis
20.45 uur
D
Amigos p. Siempre
Satyriasis
 
21.00 uur
E
De Kraplap
Viva la Cerveza
21.15 uur
E
De Postkamer
Maritimo
 
21.30 uur
D
Royal Flush
Krêk-Pâs
 
21.45 uur
D
Mop
 
Plankies
 
22.00 uur
D
Go Ahead Up-So
Royal Flush
22.15 uur
D
Krêk-Pâs
 
Mop
 
22.30 uur
D
Plankies
 
Royal Flush
22.45 uur
D
Mop
 
Go Ahead Up-So
           
Vrijdag
   
26
juni
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
F
Fc Vullis
 
I Love Techniek
18.45 uur
F
Hubun
 
FC RidíCULO
19.00 uur
F
BZN
 
Fc Vullis
 
19.15 uur
F
I Love Techniek
Hubun
 
19.30 uur
F
FC RidíCULO
Fc Vullis
 
19.45 uur
F
Hubun
 
BZN
 
20.00 uur
E
Tottenham Hutspot
Lachu m/d Mannuh
20.15 uur
E
Ananas Salami
Vincitori
 
20.30 uur
F
Equipo Ideal
The Masters
20.45 uur
F
De Rode Duivels
Het Monsterteam
21.00 uur
E
Cafe de Slok
Tottenham Hutspot
21.15 uur
E
Lachu m/d Mannuh
Ananas Salami
21.30 uur
F
De Rode Duivels
Equipo Ideal
21.45 uur
F
Het Monsterteam
The Masters
22.00 uur
E
Vincitori
 
Tottenham Hutspot
22.15 uur
E
Ananas Salami
Cafe de Slok
22.30 uur
F
Equipo Ideal
Het Monsterteam
22.45 uur
F
The Masters
De Rode Duivels
           
Maandag 
   
29
Juni
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
B
Licht an Licht uut
De Sjele Makrelen
18.45 uur
B
De Canaries
Die Manschaft
19.00 uur
C
Vuck
 
La Koutalafari
19.15 uur
C
De Diekers
As w'moar sjik hen
19.30 uur
B
De Kajuit
 
Licht an Licht uut
19.45 uur
B
De Sjele Makrelen
De Canaries
20.00 uur
C
De Diekers
Vuck
 
20.15 uur
C
As w'moar sjik hen
La Koutalafari
20.30 uur
B
Die Manschaft
Licht an Licht uut
20.45 uur
B
De Canaries
De Kajuit
 
21.00 uur
C
Vuck
 
As w'moar sjik hen
21.15 uur
C
La Koutalafari
De Diekers
21.30 uur
C
Cleanmachine
The Dreamers
21.45 uur
C
De Sjoffelaars
Rossa Nero
22.00 uur
C
The Pancakes
Cleanmachine
22.15 uur
C
The Dreamers
De Sjoffelaars
22.30 uur
C
Rossa Nero
Cleanmachine
22.45 uur
C
De Sjoffelaars
The Pancakes
           
Dinsdag
   
30
Juni
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
A
Kama Sutra
Keurknakkers
18.45 uur
A
Bafana Bafana
Atletico de Piep
19.00 uur
B
Cinzano
 
Wanna Have
19.15 uur
B
Real Cachondo
Real Papstip
19.30 uur
A
Bafana Bafana
Kama Sutra
19.45 uur
A
Atletico de Piep
Keurknakkers
20.00 uur
B
Real Cachondo
Cinzano
 
20.15 uur
B
Real Papstip
Wanna Have
20.30 uur
A
Kama Sutra
Atletico de Piep
20.45 uur
A
Keurknakkers
Bafana Bafana
21.00 uur
B
Cinzano
 
Real Papstip
21.15 uur
B
Wanna Have
Real Cachondo
21.30 uur
A
Schaap & van Dijk
Lentink
 
21.45 uur
A
The Lucky Bastards
Hopeloos
 
22.00 uur
A
Haags Kwartiertje
Schaap & van Dijk
22.15 uur
A
Lentink
 
The Lucky Bastards
22.30 uur
A
Hopeloos
 
Schaap & van Dijk
22.45 uur
A
The Lucky Bastards
Haags Kwartiertje
           
Woensdag
 
1
Juli
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
F
Equipo Ideal
I Love Techniek
18.45 uur
F
BZN
 
The Masters
19.00 uur
F
De Rode Duivels
FC RidíCULO
19.15 uur
F
BZN
 
Equipo Ideal
19.30 uur
F
I Love Techniek
De Rode Duivels
19.45 uur
F
FC RidíCULO
The Masters
20.00 uur
F
De Rode Duivels
BZN
 
20.15 uur
F
Equipo Ideal
FC RidíCULO
20.30 uur
F
The Masters
I Love Techniek
20.45 uur
E
De Kraplap
Lachu m/d Mannuh
21.00 uur
E
Cafe de Slok
De Postkamer
21.15 uur
E
Maritimo
 
Vincitori
 
21.30 uur
E
Cafe de Slok
De Kraplap
21.45 uur
E
Lachu m/d Mannuh
Maritimo
 
22.00 uur
E
Vincitori
 
De Postkamer
22.15 uur
E
Maritimo
 
Cafe de Slok
22.30 uur
E
De Kraplap
Vincitori
 
22.45 uur
E
De Postkamer
Lachu m/d Mannuh
           
Donderdag
 
2
Juli
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
D
Royal Flush
Mop
 
18.45 uur
E
Tottenham Hutspot
Ananas Salami
19.00 uur
F
Fc Vullis
 
Hubun
 
19.15 uur
D
Het Vonnis
Royal Flush
19.30 uur
E
Viva la Cerveza
Tottenham Hutspot
19.45 uur
F
Het Monsterteam
Fc Vullis
 
20.00 uur
D
Mop
 
Het Vonnis
20.15 uur
E
Ananas Salami
Viva la Cerveza
20.30 uur
F
Hubun
 
Het Monsterteam
20.45 uur
D
Rood Witte Narren
Krêk-Pâs
 
21.00 uur
D
Go Ahead Up-So
Amigos p. Siempre
21.15 uur
D
Satyriasis
 
Plankies
 
21.30 uur
D
Go Ahead Up-So
Rood Witte Narren
21.45 uur
D
Krêk-Pâs
 
Satyriasis
 
22.00 uur
D
Plankies
 
Amigos p. Siempre
22.15 uur
D
Satyriasis
 
Go Ahead Up-So
22.30 uur
D
Rood Witte Narren
Plankies
 
22.45 uur
D
Amigos p. Siempre
Krêk-Pâs
 
           
Vrijdag
   
3
Juli
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
B
Cinzano
 
De Sjele Makrelen
18.45 uur
B
De Kajuit
 
Wanna Have
19.00 uur
B
Real Cachondo
Die Manschaft
19.15 uur
B
De Kajuit
 
Cinzano
 
19.30 uur
B
De Sjele Makrelen
Real Cachondo
19.45 uur
B
Die Manschaft
Wanna Have
20.00 uur
B
Real Cachondo
De Kajuit
 
20.15 uur
B
Cinzano
 
Die Manschaft
20.30 uur
B
Wanna Have
De Sjele Makrelen
20.45 uur
C
Vuck
 
The Dreamers
21.00 uur
C
The Pancakes
La Koutalafari
21.15 uur
C
De Diekers
Rossa Nero
21.30 uur
C
The Pancakes
Vuck
 
21.45 uur
C
The Dreamers
De Diekers
22.00 uur
C
Rossa Nero
La Koutalafari
22.15 uur
C
De Diekers
The Pancakes
22.30 uur
C
Vuck
 
Rossa Nero
22.45 uur
C
La Koutalafari
The Dreamers
           
Maandag 
   
6
Juli
 
Aanvang
P
Team
 
Team
 
           
18.30 uur
A
Schaap & van Dijk
The Lucky Bastards
18.45 uur
B
Licht an Licht uut
De Canaries
19.00 uur
C
Cleanmachine
De Sjoffelaars
19.15 uur
A
Atletico de Piep
Schaap & van Dijk
19.30 uur
B
Real Papstip
Licht an Licht uut
19.45 uur
C
As w'moar sjik hen
Cleanmachine
20.00 uur
A
The Lucky Bastards
Atletico de Piep
20.15 uur
B
De Canaries
Real Papstip
20.30 uur
C
De Sjoffelaars
As w'moar sjik hen
20.45 uur
A
Kama Sutra
Lentink
 
21.00 uur
A
Haags Kwartiertje
Keurknakkers
21.15 uur
A
Bafana Bafana
Hopeloos
 
21.30 uur
A
Haags Kwartiertje
Kama Sutra
21.45 uur
A
Lentink
 
Bafana Bafana
22.00 uur
A
Hopeloos
 
Keurknakkers
22.15 uur
A
Bafana Bafana
Haags Kwartiertje
22.30 uur
A
Kama Sutra
Hopeloos
 
22.45 uur
A
Keurknakkers
Lentink
 
           
     
       

Dinsdag 07 Juli – Verliezersronde
Woensdag 08 Juli – Knock-outronde
Donderdag 09 Juli – Finaleavond

Geef een antwoord