BFV Toernooi 2008 Wedstrijdschema

Image
Het wedstrijdschema is bekend. FC RidíCULO heeft wel gunstige wedstrijd tijden en spelen ook nog gelijk met poule E, dat wil dus zeggen dat ons kleine broertje Satyriasis op de zelfde avond als ons mag voetballen. Check het schema. >>

Donderdag 19 juni    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur E Die Mannschaft Rondom Gelukkig
18.45 uur E Satyriasis De Ysbeentjes
19.00 uur F Sokoo Sokoo's Equipo Ideal
19.15 uur F La Koutalafari AS Victoria
19.30 uur E Rondom Gelukkig Satyriasis
19.45 uur E De Ysbeentjes Die Mannschaft
20.00 uur F Equipo Ideal La Koutalafari
20.15 uur F AS Victoria Sokoo Sokoo's
20.30 uur E De Ysbeentjes Rondom Gelukkig
20.45 uur E Die Mannschaft Satyriasis
21.00 uur F AS Victoria Equipo Ideal
21.15 uur F Sokoo Sokoo's La Koutalafari
21.30 uur F Rood Witte Narren FC Ridiculo
21.45 uur F De Canaries Atletico de Piep
22.00 uur F FC Ridiculo Lachu m/d Mannuh
22.15 uur F Atletico de Piep Rood Witte Narren
22.30 uur F FC Ridiculo De Canaries
22.45 uur F Lachu m/d Mannuh Atletico de Piep

Vrijdag 20 juni    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur C Tottenham Hutspot Vuck
18.45 uur C Papatinaikos Ultras Sur
19.00 uur E Kamasutra Dreamers
19.15 uur E De Jantjes De Rugbyclub
19.30 uur C Vuck Papatinaikos
19.45 uur C Ultras Sur Tottenham Hutspot
20.00 uur E Dreamers Schaap & van Dijk
20.15 uur E De Rugbyclub Kamasutra
20.30 uur C Ultras Sur Vuck
20.45 uur C Tottenham Hutspot Papatinaikos
21.00 uur E Dreamers De Jantjes
21.15 uur E Schaap & van Dijk De Rugbyclub
21.30 uur C Later De Sjele Makrelen
21.45 uur C De Keurknakkers Dock 12
22.00 uur C De Sjele Makrelen Krêk-Pâs
22.15 uur C Dock 12 Later
22.30 uur C De Sjele Makrelen De Keurknakkers
22.45 uur C Krêk-Pâs Dock 12

Maandag 23 juni    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur D De Kraplap Het Monsterteam
18.45 uur D De Loempia's Mop
19.00 uur D Het Monsterteam Wanna-Have
19.15 uur D Mop De Kraplap
19.30 uur D Het Monsterteam De Loempia's
19.45 uur D Wanna-Have Mop
20.00 uur D Maritimo Licht An Licht Uut
20.15 uur D Hubun FC Doelloos
20.30 uur B Lucky Bastards Alco-United
20.45 uur B The Bleu Brothers Real Cachondo
21.00 uur D Licht An Licht Uut Hubun
21.15 uur D FC Doelloos Maritimo
21.30 uur B Alco-United The Bleu Brothers
21.45 uur B Real Cachondo Lucky Bastards
22.00 uur D FC Doelloos Licht An Licht Uut
22.15 uur D Maritimo Hubun
22.30 uur B Real Cachondo Alco-United
22.45 uur B Lucky Bastards The Bleu Brothers

Dinsdag 24 juni    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur A De Diekers Real Pâpstip
18.45 uur A The Clean-Machine Amigo P. Siempre
19.00 uur B De Rode Duivels Go Ahead Up-So
19.15 uur B Troppo Cazzo De Pancakes
19.30 uur A Real Pâpstip The Clean-Machine
19.45 uur A Amigo P. Siempre De Diekers
20.00 uur B Go Ahead Up-So Rossa Nero
20.15 uur B De Pancakes De Rode Duivels
20.30 uur A Amigo P. Siempre Real Pâpstip
20.45 uur A De Diekers The Clean-Machine
21.00 uur B Go Ahead Up-So Troppo Cazzo
21.15 uur B Rossa Nero De Pancakes
21.30 uur A The Masters FC Vullis
21.45 uur A Cinzano Het Vonnis
22.00 uur A FC Vullis De Beste
22.15 uur A Het Vonnis The Masters
22.30 uur A FC Vullis Cinzano
22.45 uur A De Beste Het Vonnis

Woensdag 25 juni    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur F FC Ridiculo Equipo Ideal
18.45 uur F Atletico de Piep AS Victoria
19.00 uur F La Koutalafari FC Ridiculo
19.15 uur F Equipo Ideal Atletico de Piep
19.30 uur F AS Victoria FC Ridiculo
19.45 uur F Atletico de Piep La Koutalafari
20.00 uur E Dreamers Rondom Gelukkig
20.15 uur E De Rugbyclub De Ysbeentjes
20.30 uur F Rood Witte Narren De Canaries
20.45 uur F Lachu m/d Mannuh Sokoo Sokoo's
21.00 uur E Satyriasis Dreamers
21.15 uur E Rondom Gelukkig De Rugbyclub
21.30 uur F Lachu m/d Mannuh Rood Witte Narren
21.45 uur F Sokoo Sokoo's De Canaries
22.00 uur E De Ysbeentjes Dreamers
22.15 uur E De Rugbyclub Satyriasis
22.30 uur F Rood Witte Narren Sokoo Sokoo's
22.45 uur F De Canaries Lachu m/d Mannuh

Vrijdag 27 juni     
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur C Later De Keurknakkers
18.45 uur C Krêk-Pâs Tottenham Hutspot
19.00 uur E Kamasutra De Jantjes
19.15 uur E Schaap & van Dijk Die Mannschaft
19.30 uur C Krêk-Pâs Later
19.45 uur C Tottenham Hutspot De Keurknakkers
20.00 uur E Schaap & van Dijk Kamasutra
20.15 uur E Die Mannschaft De Jantjes
20.30 uur C Later Tottenham Hutspot
20.45 uur C De Keurknakkers Krêk-Pâs
21.00 uur E Kamasutra Die Mannschaft
21.15 uur E De Jantjes Schaap & van Dijk
21.30 uur C De Sjele Makrelen Vuck
21.45 uur C Dock 12 Ultras Sur
22.00 uur C Papatinaikos De Sjele Makrelen
22.15 uur C Vuck Dock 12
22.30 uur C Ultras Sur De Sjele Makrelen
22.45 uur C Dock 12 Papatinaikos

Maandag  30 juni    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur B Go Ahead Up-So Alco-United
18.45 uur B De Pancakes Real Cachondo
19.00 uur D De Kraplap De Loempia's
19.15 uur D Wanna-Have Maritimo
19.30 uur B The Bleu Brothers Go Ahead Up-So
19.45 uur B Alco-United De Pancakes
20.00 uur D Wanna-Have De Kraplap
20.15 uur D Maritimo De Loempia's
20.30 uur B Real Cachondo Go Ahead Up-So
20.45 uur B De Pancakes The Bleu Brothers
21.00 uur D De Kraplap Maritimo
21.15 uur D De Loempia's Wanna-Have
21.30 uur D Het Monsterteam Licht An Licht Uut
21.45 uur D Mop FC Doelloos
22.00 uur D Hubun Het Monsterteam
22.15 uur D Licht An Licht Uut Mop
22.30 uur D FC Doelloos Het Monsterteam
22.45 uur D Mop Hubun

Dinsdag 1 juli    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur A The Masters Cinzano
18.45 uur A De Beste De Diekers
19.00 uur B De Rode Duivels Troppo Cazzo
19.15 uur B Rossa Nero Lucky Bastards
19.30 uur A De Beste The Masters
19.45 uur A De Diekers Cinzano
20.00 uur B Rossa Nero De Rode Duivels
20.15 uur B Lucky Bastards Troppo Cazzo
20.30 uur A The Masters De Diekers
20.45 uur A Cinzano De Beste
21.00 uur B De Rode Duivels Lucky Bastards
21.15 uur B Troppo Cazzo Rossa Nero
21.30 uur A FC Vullis Real Pâpstip
21.45 uur A Het Vonnis Amigo P. Siempre
22.00 uur A The Clean-Machine FC Vullis
22.15 uur A Real Pâpstip Het Vonnis
22.30 uur A Amigo P. Siempre FC Vullis
22.45 uur A Het Vonnis The Clean-Machine

Woensdag 2 juli    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur F Rood Witte Narren Equipo Ideal
18.45 uur F La Koutalafari De Canaries
19.00 uur F Lachu m/d Mannuh AS Victoria
19.15 uur F La Koutalafari Rood Witte Narren
19.30 uur F Equipo Ideal Lachu m/d Mannuh
19.45 uur F AS Victoria De Canaries
20.00 uur F Lachu m/d Mannuh La Koutalafari
20.15 uur F Rood Witte Narren AS Victoria
20.30 uur F De Canaries Equipo Ideal
20.45 uur E Kamasutra Rondom Gelukkig
21.00 uur E Satyriasis De Jantjes
21.15 uur E Schaap & van Dijk De Ysbeentjes
21.30 uur E Satyriasis Kamasutra
21.45 uur E Rondom Gelukkig Schaap & van Dijk
22.00 uur E De Ysbeentjes De Jantjes
22.15 uur E Schaap & van Dijk Satyriasis
22.30 uur E Kamasutra De Ysbeentjes
22.45 uur E De Jantjes Rondom Gelukkig
Donderdag 3 juli    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur C De Sjele Makrelen Dock 12
18.45 uur E Dreamers De Rugbyclub
19.00 uur F FC Ridiculo Atletico de Piep
19.15 uur C Tottenham Hutspot De Sjele Makrelen
19.30 uur E Die Mannschaft Dreamers
19.45 uur F Sokoo Sokoo's FC Ridiculo
20.00 uur C Dock 12 Tottenham Hutspot
20.15 uur E De Rugbyclub Die Mannschaft
20.30 uur F Atletico de Piep Sokoo Sokoo's
20.45 uur C Later Vuck
21.00 uur C Papatinaikos De Keurknakkers
21.15 uur C Krêk-Pâs Ultras Sur
21.30 uur C Papatinaikos Later
21.45 uur C Vuck Krêk-Pâs
22.00 uur C Ultras Sur De Keurknakkers
22.15 uur C Krêk-Pâs Papatinaikos
22.30 uur C Later Ultras Sur
22.45 uur C De Keurknakkers Vuck

Vrijdag 4 juli    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur B De Rode Duivels Alco-United
18.45 uur B The Bleu Brothers Troppo Cazzo
19.00 uur B Rossa Nero Real Cachondo
19.15 uur B The Bleu Brothers De Rode Duivels
19.30 uur B Alco-United Rossa Nero
19.45 uur B Real Cachondo Troppo Cazzo
20.00 uur B Rossa Nero The Bleu Brothers
20.15 uur B De Rode Duivels Real Cachondo
20.30 uur B Troppo Cazzo Alco-United
20.45 uur D De Kraplap Licht An Licht Uut
21.00 uur D Hubun De Loempia's
21.15 uur D Wanna-Have FC Doelloos
21.30 uur D Hubun De Kraplap
21.45 uur D Licht An Licht Uut Wanna-Have
22.00 uur D FC Doelloos De Loempia's
22.15 uur D Wanna-Have Hubun
22.30 uur D De Kraplap FC Doelloos
22.45 uur D De Loempia's Licht An Licht Uut

Maandag  7 juli    
         
Aanvang Poule Team Team Uitslag
18.30 uur A FC Vullis Het Vonnis
18.45 uur B Go Ahead Up-So De Pancakes
19.00 uur D Het Monsterteam Mop
19.15 uur A De Diekers FC Vullis
19.30 uur B Lucky Bastards Go Ahead Up-So
19.45 uur D Maritimo Het Monsterteam
20.00 uur A Het Vonnis De Diekers
20.15 uur B De Pancakes Lucky Bastards
20.30 uur D Mop Maritimo
20.45 uur A The Masters Real Pâpstip
21.00 uur A The Clean-Machine Cinzano
21.15 uur A De Beste Amigo P. Siempre
21.30 uur A The Clean-Machine The Masters
21.45 uur A Real Pâpstip De Beste
22.00 uur A Amigo P. Siempre Cinzano
22.15 uur A De Beste The Clean-Machine
22.30 uur A The Masters Amigo P. Siempre
22.45 uur A Cinzano Real Pâpstip

 Dinsdag     8 juli Verliezersronde  
         
Aanvang   Team Team Uitslag
18.30 uur      
18.45 uur      
19.00 uur      
19.15 uur      
19.30 uur      
19.45 uur      
20.00 uur      
20.15 uur      
         
20.45 uur      
21.00 uur      
21.15 uur      
21.30 uur      
         
21.45 uur      
22.00 uur      
         
22.15 uur      

Woensdag    9 juli Knock-outronde  
         
Aanvang   Team Team Uitslag
18.30 uur      
18.45 uur      
19.00 uur      
19.15 uur      
19.30 uur      
19.45 uur      
20.00 uur      
20.15 uur      
         
20.45 uur      
21.00 uur      
21.15 uur      
21.30 uur      
         
21.45 uur      
22.00 uur      

Donderdag 10 juli Finale Avond  
         
Aanvang   Team Team Uitslag
18.30 uur      
18.45 uur      
19.00 uur      
19.15 uur      
19.30 uur      
19.45 uur      
20.00 uur      
20.15 uur      
         
20.45 uur      
21.00 uur      
21.15 uur      
21.30 uur      
         
21.45 uur      
22.00 uur      
         
22.15 uur      

Geef een antwoord